Monthly Archives

Ağustos 2014

Ekmek Parası

İstanbul’un En Profesyonel Beko Servisi

Bir dünya markası sloganı ile hali hazırda yoluna devam eden ve son olarak sponsorluk anlaşmaları ile de dikkatleri üzerine çeken Beko markası, fark yaratan kalitesi ve güçlü servis hizmetleri ile bu sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Sektörel gelişime en iyi şekilde ayak uyduran ve çağı en hızlı şekilde yakalayan özel markalardan bir tanesi olduğunu düşünüyorum ve günlük hayatımda çok sık kullandığım beyaz eşyalarımda bu markanın imzasının yer aldığını da belirtmek istiyorum. Benim gibi bu markanın ürünlerini kullanan insanlara yardımcı olmak adına bu adreste yazıyorum ve izlenimlerimi siz değerli okurlarıma aktarmaya devam ediyorum.

Özel servis firmalarından bahsederek yazıma devam edeceğim ve geçen hafta hizmet aldığım Beko Özel Servisi firmasını sizlere biraz daha yakından tanıtmaya çalışacağım.

Özel İstanbul Beko Servisi, kalitesi ve kurumsal kimliği ile sektörde bambaşka bir yere sahip diyebilirim. Aldığım hizmetin kalitesinin yanı sıra, çalışanların ilgili ve güler yüzlü olması da beni etkiledi. Tam puan almayı başaran ender firmalardan bir tanesidir ve dilerseniz sizler de 444 55 45 numaralı telefondan bu firmaya kolayca ulaşarak adres bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Gün içerisinde servis hizmeti sunan nadir firmalardan bir tanesi ve bu aşamada sektörde farklı bir yere sahip olduğunu kanıtlar nitelikte! Haftanın her günü çalışan firmaya sizler de çağrı merkezi numaralarından ulaşabilirsiniz.
Kaynak: Arcelikbekoservis.com

Powered by themekiller.com