Ekmek Parası

4. ve 8. Sınıflar için takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır

Öğrencilik hayatımız boyunca neredeyse her dönem sonunda takdir teşekkür hesaplama yapmışızdır hepimiz. Takdir alacağımızda sevindik teşekkürle ümitlendik belge alamayacağımızı anlayınca da içimizde burukluk oluştu belki ama hiçbir zaman hesap yapmaktan vazgeçmedik.
.

4. sınıf takdir teşekkür hesaplama ile başlayan bu hesap tutkusu lisenin sonuna kadar devam ediyor. Her dönem birbirinden farklı heyecanlarla herkes alacağı belgenin hesabını yapıyor. Kimi bilmiyor arkadaşından öğreniyor kimisi ise internet aracılığı ile notunu hesaplayarak dönem sonu hangi belgeyi alacağını öğreniyor.
.

8. sınıf takdir teşekkür hesaplamanın anlamı biraz daha farklı. Liseden önceki adım olan bu dönemde öğrenciler ilk okulun son belgesini merak ederek hesap yapıyor. Bir çoğu son dönemi iyi bir çalışma ve planlama ile geçirerek takdir belgesi alıyor. Çalışmaları yetersiz olan veya bazı şanssızlıklar yaşamız öğrenciler ise kendilerine verilen teşekkür belgesi ile umut buluyorlar. Lise döneminde de iyi bir şekilde çalışarak belgelerinin devamını getirmeye çalışıyorlar.
.

Bazılarımız için pek bir şey ifade etmeyen bu belgeler unutmayalım ki bazı öğrenciler içinde çok şey ifade ediyor.
.

Kaynak: http://www.bilgicik.com/takdir-tesekkur-hesaplama/
.

4. ve 8. Sınıflar için takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılırBir önceki yazımız olan Star tv hd izle başlıklı makalemizde canlı tv, star ve star tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com