Anime Dizi

Air Gear – Türkçe Anime

Aksiyon ve Ecchi (Erotik) türündeki bu anime Basquash!‘dan sonraki ikinci izleyip de sevdiğim animedir. Animeyi ailenizin yanında izlememenizi öneririm ilk olarak. Animelerin genel olarak yapısında bir şeyi sevdirme, beğendirme ve satış yapma olduğunu farketmişsinizdir. Hepsi için demiyorum fakat bir kaç örnek verecek olursam: Byblade, Pokemon, Yu-Gi-Oh gibi animeler oyuncak ve kartlar satan firmaların kazancına yap sürmüştür. Bunların yanında Tsubasa futbolu sevdirmeye yönelik bir animedir. Bu ve bunlar gibi onlarca animenin belli bir amacı vardı. Bu anime de muhtemelen paten satan bir firmanın yaptırdığı bir animedir. Patenleri sevdirmeye ve kullandırmaya yönelik gibi görünse de erotik sahnelerin çoğunluğu çocuklara değil de yetişkinlere özel bir anime gibi gösteriyor kendini. Japonya da yasaldır belki bilemem o kadarını 🙂 ama dizinin güzel olduğunu ve izlemenizi önerdiğimi söylemeliyim. Gelelim asıl konusuna:

Minami Itsuki (Ikki), Higachu Lisesi’nde East Side Gunz çetesinin lideridir. 
Bir gün Air Treck kullanan bir StormRiders çetesi olan Storm Sader adlı bir çete tarafından küçük düşürülür. 
Yanında kaldığı 4 genç kızdan oluşan Noyamano ailesinin gizli odasında bir çift Air Treck bulur. Yeni bulduğu air trecklerle intikamını almak için Storm Sader çetesinin liderini arayan Ikki, kendini, tamamen yabancısı olduğu, anlamadığı bir dünyada bulur ve başına olmadık dertler açar. 
Ancak kısa bir süre sonra, uçmanın verdiği hisse bayılır ve kendisini Air Treck dünyasına kaptırır.

3 66922354_airgear

Bir önceki animede olduğu gibi ilk bölümü paylaşıyorum beğenirseniz devamını buradan izleyebilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan Basquash! - Anime Sevenlere başlıklı makalemizde anime izle, türk anime izle ve türkçe anime izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply kemal beziroğlu Haziran 16, 2015 at 15:43

    sevgiler dilerim hayırlar dilerim

  • Leave a Reply

    Powered by themekiller.com