Ekmek Parası

Balık Tutma Oyunları

Balık oyunları bölümünden hepinize kucak dolusu sevgiler. Hoşunuza gideceğini düşündüğümüz balık oyunlarından birisi olan oyunumuzda, yapmanız gereken şey çok basit sevgili arkadaşlar. Sizlerin de tahmin edeceği gibi, bol bol balık tutma heyecanı yaşayacaksınız. Balık oyunları içerisinde, belkide en kolayı olan oyunumuzu oynamak oldukça basit.

.

Günlük hayatta hepimizin aşina olduğu şeylerden birisi bu. İster yaz, isterse de kış olsun hepimiz balık tutmayı severiz. Gerek deniz kenarında, gerekse nehir veya derede balık tutma deneyimi yaşamayan yoktur zannedersem. En kötü olasılıkla siz tutmamış olsanız bile; babanız, abiniz, amcanız balık tutma heyecanını yaşamıştır. Bu konuda anılarınızın canlandığına da eminim sevgili arkadaşlar. Balık oyunları içerisindeki en popüler oyunda, çocukluk anılarınıza dönüp, geçmişi hatırlayabileceğiniz yegane oyunlarımızdan birisi. İsterseniz hiç vakit kaybetmeden geçmişe kısa bir yolculuk yapalım. Zaman makinesindeki yerinizi almayı unutmayın lütfen. Sabırsızlıktan ölenler için kurallarımızı sıralamakta gecikmeyeceğimi belirtmek isterim.
.
Birazdan belirteceğim kuralları unutma potansiyeli olan arkadaşlarımızın, kâğıt ve kalemleri hazır bulundurmalarını tavsiye edeceğim. Balık oyunları içerisinde yapmanız gereken ilk şey bol bol balık yakalamak olmalıdır arkadaşlar. Yakalayacağınız balığın hangi cinste olacağı hiç önemli değil.
.
Bunu lütfen hafızanızda tutmayı unutmayın. Tutacağınız balık oyunları içinde yer alan ister kefal, ister palamut, isterseniz de hamsi olsun. Yakalamış olduğunuz her balık size belli bir puan kazandıracaktır. Kazanacağınız puanın kaç olacağı tuttuğunuz balığa göre değişim göstermekte. Balık oyunları içerisinde büyük balık tutan fazla puanı kaparken, küçük balıkları yakalayan da daha az puanlar kazanacaktır. Toplam 100 saniye içerisinde en fazla puanı kim toplarsa, balık oyunları kazananı o olacak. Balık tutma konusunda kendine güvenen ve en büyük balıkları ben tutarım diyen tüm arkadaşları oyunumuza bekliyoruz. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler.Bir önceki yazımız olan Araba Yarışı Oyunları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com