Yorumla!

CM101MMXI Fundamentals Full İzle

Evet evet yanlış duymadınız. Türkiye de ilk defa tam olarak hem de orjinal olarak izleyin. Nasıl mı ? Tabiki de sinemaya giderek. Milyon dolarlar harcayıp film çekiyor ama bu gösterisi kadar çok para kazanamıyordur onlardan eminim. İşte düşük maliyetle milyonları kendisine çeken bir sinema gösterisi bu. Full olarak izleyebileceğiniz tek yer sinemadır arkadaşlar. Vereceğiniz paraya değen bir gösteri bu. FreeZone üyesi iseniz zaten yaşadınız demektir. 10 liraya iki kişi izleyebiliyorsunuz. Üstelik bir de anlaşmalı sinemalardan patlamış mısırı da 1 liraya alabiliyorsunuz ama almamanızı tavsiye ederim. Nedeni ise mısırın kötülüğü değil. Allah korusun güleceğim derken önünüzdekine püskürtürsünüz ya da boğazınızda kalır filan hiç gerek yok yani 🙂 Daha önceki gösterilerinden tamamen bağımsız bir gösteridir gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Bu arada cm101mmxi ne demek ki diye düşünenler olur belki diye düşünüyorum onu da açıklayayım. CM biliyorsunuz zaten CEM. 101 de 10.1 yani 10 ocak. Gösteri 10 Ocakta gösterilmeye başlandı. MMXI ise romen rakamı ile 2011 demek. Bol kahkahalı günler dilerim 🙂 Sizi bir kaç sahne ile başbaşa bırakıyorum arkadaşlar.

 

Bir önceki yazımız olan Teşekkürler Google! başlıklı makalemizde bugün benim doğumgünüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Şahan Gişede Cem’i Solladı | Serhat Atik | Dijital Günlüğüm | Dijital Blog Ocak 23, 2013 at 13:55

    […] Yılmaz ile Şahan Gökbakar’ın gişe savaşında Şahan Gökbakar öne geçti. 3 Ocak’ta CM101MMXI Fundamentals isimli gösterisini 296 kopyayla, 7+ yaş sınırıyla sinemada seyircilerle buluşturan Cem […]

  • Leave a Reply

    Powered by themekiller.com