Yorumla!

Crysis 3 Tanıtım Türkçe Dublaj

En çok sevdiğim şeyler hakkında yazacağım yazıların ilkini CRYTEK firmasının gönlümüzde taht kurmuş oyunu CRYSİS ile başlamak istedim. Oynamayanlara kesinlikle tavsiye ettiğim oyunun 3.sünü Services çıkarmaya hazırlanan Crytek yavaş yavaş tanıtım videolarını yayınlamaya başladı. Bunlardan birini oyunceviri.com sitesinin dublaj ekibi Türkçe olarak sundu.

Kısa bir bilgi:

Senaryo gereği yine Prophet isimli karakteri kontrol ediyor olacağız. New Kestiniz York şehrine geri dönüşü konu alacak oyunda Prohet, karşısında Cell Corporation tarafından yaratılmış olan cheap mlb jerseys Nanodome’ların bütün şehri wholesale nfl jerseys kapladığına şahit olacak. Crytek’in genel müdür koltuğunda oturan Cevat Yerlininoyun hakkında yaptığı açıklamaysa şöyle; “Crysis 3, sanbox oyun yapısını, ileri seviyede savaş ve ileri teknoloji insan – uzaylı silahlarının kullanımının açık olacağı, FPS türünü sevenlerin severek oynayacağı bir cheap nfl jerseys yapım olacak. Ayrıca son I teknoloji CryENGINE teknolojisini Crysis 3 ile gözler önüne Bir sereceğiz ve naar bu sayede cheap jerseys daha önce görülmemiş kalitede görsel bir şölen yaratacağız.” 

Oyun 2047 yılında geçecek ve Prophet’in Web gerçekleri öğrendikten sonra geriye Dünya! dönerek intikam almasını wholesale mlb jerseys konu alacak.

İYİ SEYİRLER…

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com