Günlük

Hayattan Umudunuzu Mu Kestiniz ?

Hayattan umudunu kestiğin zaman 肌が白くて可愛らしいギャルの園原みかがイケメン男優とホテルでイチャつく tek yaptığın şey “ölmek istiyorum”,”bu yalan dünya”,”kahrolsun her şey üstüme geliyor”,”hiç bir şeyi sevmiyorum”… gibi saçma sapan sözlerle doldurmak kendini. Bilinç altını umutsuz ve olumsuz kelimelerle meşgul ediyorsun sürekli. Ben mutsuzum, mutlu olamıyorum gibi saçma sapan terimlerle gün geçtikçe kendinizi daha da mutsuzlaştırıyorsunuz. Unutmayın mutsuzluk mıknatıs gibidir. Sen cheap mlb jerseys mutsuzum, mutlu olamıyorum dediğin anda bütün mutsuzlukları çekersin üzerine. Bazen bir sevgili bozuntusudur seni mutsuz eden, bazen ailen bazende kardeşim dediğin insanlar. Peki sen üzüldüğün de düzeldi mi her şey ? Hayır değil mi..

Hiç bir zaman senin mutsuzluğun herşeyi düzeltmez. Gidenin arkasından ancak ona karşı görevlerini yerine getiremediğinde ağlarsın.. “Keşke” dersin, keşke yapmasaydım, keşke olmasaydı, keşke keşke keşke.. Herşey daha güzel olabilirdi o zaman.. Bu keşke hastalığına kapıldığın andan itibaren kendini ölü görebilirsin. Çünkü artık sen bir yaşayan ölü olacaksın. Hiç bişey umrunda olmayacak, hiç bir şeyi ciddiye almayacaksın. Herkese yalancı gözüyle bakacak herkesi kıracaksın. Yalnızlığa mahkumsun sen bu saatten sonra ! Her şeye rağmen yanında olanları cheap nfl jerseys da bıktıracaksın bir gün ve olan olacak sen artık hayatta olmayacaksın ! Onlar iki gün belki de bir gün rötar yapıp üç gün üzülecekler wholesale jerseys arkandan sonra silecekler seni tamamen ! Hatırlanmayacaksın. Belki ara sıra akıllara geleceksin “şöyle biri vardı bir zamanlar” denecek “aman salla onu yaa” denilip geçiştirileceksin o sohbetten. Sen artık bir hiçsin. Sadece bir hiç..

Bu yazımın ilk aşaması Dünya! olarak bu videoyu izlemeni istiyorum. Daha sonra yazıyı okumaya devam edebilirsin hala sıkılmamışsan.

Oysa herşeyi değiştirebilirsin. PBR&B Herşeyi yoluna sokmak senin elinde. Başkalarını boşver hayatının başrolünde sen varsın. Senaryo yazılmış diyerek kaderim böyleymiş deyip kapatma kendini içine ! Senaryo belli olsa da doğaçlama yapmak cheap nfl jerseys senin elinde bunu sakın unutma ! Şimdi bu K?sa yazım ne kadar etkili olur bilmem ama görsel dersler her zaman daha iyidir.

Hala etkilenmediysen, hala benim sorunum çok fazla ben hayata küstüm diyorsan alttaki videoyu Massage izleyerek bir hayat dersi çıkaracağınızı düşünüyorum. Silkelenip kendine geleceğine eminim.

Eğer hala bir sorunun varsa, sıkıntın varsa tüm bunlara rağmen hala mutsuzsan benimle bir şekilde iletişime cheap jerseys from China geçebilirsin. Unutma sen mutsuzsan senden daha kötü durumda olupta mutlu olan birileri mutlaka vardır. Bu yazı sizi birazda olsa kendinize getirebildiyse matériel bir teşekürü çok görmeyin 🙂 Ne kadar mutlu insan, o kadar güzel dünya !

 Bir önceki yazımız olan Uzun bir aradan sonra Merhaba Dünya! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com