Günlük

Hoşgeldin Canon EOS 600D

Bugün (15.09.12) itibariyle yeni bir hayalime daha kavuştum. En büyük hayallerimin başlangıç noktası olarak gördüğüm bu hayalime sonunda ulaşmış olmak beni çok mutlu ediyor gerçekten. Bütün istediklerimi sunuyor Allah’ım önüme. Halime bin şükürler olsun.

Kendi ayaklarımın üzerinde duruyor olmak ayrı bir mutluluk verici bir duygu. İlk olarak Galaxy i5510 aldım kendi emeğimle, daha sonra 8GB RAMi olan aslan parçası bir dizüstü aldım ve şimdi de Canon EOS 600D. İnsanın ailesine yük olmadan istediklerini kendi emekleriyle yapabiliyor olması o kadar mutluluk verici ki. Bu mutluluğu hiç bir kelime karşılayamıyor maalesef.

Bunları başarabilmem de ki en büyük etken, yıllar önce hayallerimi kurup belirli bir sıraya koymamdı. Hayatım belki o kadar düzenli olmaya bilir ama hayallerim o kadar düzenli ki. Her şeyin gözümün önünde satır satır olması ve başardığıma tik koyarak geçerken sıradaki hayalimi işaretlemem ve hiç satır atlamadan ilerliyor olmam o kadar güzel ki. Hayallerim büyük olsa da basamak basamak çıkmak bize başarıyı ve daha büyük hayaller kurmama sebep oluyor ki (yazının başından beri söyledim ama yine kullanıcam güzel kelimesini 🙂 ) bu da çok güzel bir şey. Adımlarımı kendi başıma atarken biraz tökezliyordum ama artık çok sağlam adım atabiliyorum. Bir sonraki yazım ise tabiki Canon EOS 600D’yi tanıtmak olacak. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

12 Eylül 2016’dan bir not: EOS 600D’nin tanıtım yazısını yazamadım.Bir önceki yazımız olan Hayattan Umudunuzu Mu Kestiniz ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply Taner Aksoy Ekim 26, 2012 at 22:53

  insan kendisi çalışarak aldığı şeyler daha güzel oluyor bilirim o duyguyu 🙂

  • Reply Serhat Atik Ekim 26, 2012 at 22:58

   Bir anlamı ve önemi çok oluyor en azından 🙂 ahh o duygu. Hiç bir şeye değişmem 🙂

 • Reply Emre Temmuz 9, 2013 at 13:50

  600d yerıne 650d alabılırdınız

  • Reply Serhat Atik Temmuz 13, 2013 at 21:31

   Aldığım tarihte 600D ile 650D arasındaki fiyat farkı çok fazlaydı ve aralarında öyle ahım şahım fark olmadığını söyledikleri için bunu aldım. Tam anlamıyla bana yetebilecek bir makina olduğu için bunu aldım. Çok da memnunum. Özellikleri bana yetiyor fazlasını düşünecek olursam üst seviyelerden alırım artık zaten 🙂

  Leave a Reply

  Powered by themekiller.com