Site Tanıtımı

Kayıt Başladı | kayitbasladi.com

Üzerinde konuşulacak o kadar çok konu var ki! sloganıyla yayın yapan bir site kayitbasladi.com. Bu siteyi takibinde olduğum İbrahim Çevrük‘ün site tanıtımları kategorisinde buldum. Bu site size bir şey öğretmiyor ama bir çok kişinin işine yarayacağını düşündüğüm bir site. Kendimden örnek verecek olursam. Programlama, tasarım veya yazı yazarken arka planda mutlaka bir müzik veya bir ses olmalı. O yüzden izlemesemde ya televizyonun bulunduğu yerde bişeyler yaparım ya da internetten rasgele bir film veya ttnetmuzik gibi otomatik çalma listeleri olan sitelerden müzik açar dinlerim. Sessiz ortamda bir şey yapmak hem ilham açısından yetersiz oluyor hem de sıkıcı olup bir süre sonra o işi bırakmama sebep oluyor.

Bu sitede neler var?

Bu sitede uzun uzun anlatabileceğim bir şey yok ama onların uzun uzun anlatabilecekleri çok şey var. Kendi aralarında ya da toplantılarda yaptıkları konuşmaları kayıt altına alarak bizlere sunuyorlar. Aralarında gerçekleştirdikleri bu sohbetler gayet güncel, akıcı ve eğlenceli. Eminim ki ilk sohbeti dinledikten sonra diğerlerini de dinlemek isteyeceksiniz.

Sitedeki sohbetlerde videoya yer verilmemiş yani sadece ses bulunmaktadır. Sohbetlerde işlenen konularda hiç bir sıkıcılık yok ve kayıt kaliteleri gerçekten çok güzel. Umarım ilerde daha başarılı bir yerde olurlar.

Sitenin linki: kayitbasladi.com

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com