Günlük

Kısa Bir Mola..

27 Mayıs 2012 00:22

Ne de çabuk geçiyor yıllar. Hiç aklıma gelmezdi New şu an bu durumda olacağım; mutluluğumun, yaşantımın, huzurun ve başarının zirvesinde buldum kendimi. Bir anda olmadı bunlar, çok çabaladım, çok direndim… Bir çok kendini bilmezle karşılaştım bu yolda, bazıları kardeşim diyerek yanaştı, sadece kelimelerde gösterdi kardeşliğini. Bazıları sonuna kadar yanındayım dedi, başlamadan son buldu desteği. Gerçi haklıydı sonuna kadar yanımda oldu yani kendi belirlediği sona kadar.

Artık kimseden yana şikayetim olmayacak, kimseye dert yanmayacağım, neden arayıp sormuyorsun ya da neden yanımda değilsin demeyeceğim kimseye. Anladım ki kimsesiz de mutlu olabiliyormuş insan. cheap jerseys Şöyle ki; ne saçma sapan trip atan arkadaşların yokluğu ne de sadece işi düşünce “naber” diyenlerin yokluğu üzdü beni. Ve ne tesadüftür ki bunlar aynı zamanda bana kardeşim diye hitap edip beni “kardeşlik” kelimesinden soğutan insanlar.

Ha bir de sevgilim olmayıp da sevgilimmiş gibi kıskananlar yok mu! Onlarda kendini bilmezler sınıfına giriyorlar işte. Kardeş ayağına yaklaşıp, sevgili gibi davranan insanlardan tiksiniyorum.

14.06.2012 22:52

Nasıl bir nefretle dolmuşsam artık birilerine karşı baya bir boşaltmaya çalışmışım. Sabah uyandığımda derin bir huzur vardı yüreğimde. Kafam çok rahattı ve ruhum kıkırdıyordu mutluluktan. Hayatımda olmadığım kadar mutlu, huzurlu, rahat, özgür, sosyal aktivitesi pek olmayan ama iş hayatında da o mutluluğunu devam ettirebilen biriyim. Şu an beni görmüyor, ne yaptığımı bilmiyor, bilseniz de umursamıyor olabilirsiniz ama yakında ister istemez duyacağınıza emin olabilirsiniz.

Hiç bütün düşündüklerinizin hemen gerçek olduğunu hayal ettiniz mi ? Ne dilerseniz üzerinden çok geçmeden konu daha cheap nfl jerseys sıcakken gerçekleştiğini. Ne kadar da uçuk bir hayal bu be diye düşünebilirsiniz ama bu uzun bir zamandır bende gerçekleşen bir şey. Şu an kendimi dünyanın en şanslı insanı hissetmemde haklı olduğumu sizde düşünüyorsunuzdur sanırım. Şansımın bir anda böyle dönmesinin arkasında elbet de gerçekten de şansa bağlayacağım olaylar olmadı. Şansın yanında; istek, çaba ve inanmak da var.

15.06.2012 00:19

Ne wholesale jerseys de çok ara verdim ben bu yazıda yahu. Neyse yine uzun ve boş bir yazı oldu. Bu yazıyı öylesine yazdım. Devam eden hikayeme koyduğum bir virgül arasında farklı bişeyler de yazmak Bikini ve biraz da kafa dağıtmaktı amacı. Ve bir gün; “dedim dedim inanmadınız bakın ne oldu şimdi.” sözünü kullanacağım ümidiyle saygı ve sevgilerimle kalın sağlıcakla.

Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com