Ekmek Parası

SAMSUNG 40F6470 FULL HD 3D DVB-S SMART LED LCD TV+ 2 GÖZLÜK

Merhaba arkadaşlar bu yazıma evleneceğim için evime gerekli olan aldığım yeni televizyonumun sevinci ile başlıyorum. Umarım uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak doğru ürünü seçtiğimi ilerde de görürüm.

Ürün arayışına başlamadan önce teknoloji alanındaki ürünleri ile Samsung’un kalitesini kendi kullandığım S3 model telefondan da bildiğim için bu markayı tercih ettim. Evlilik için sürekli olarak bütçemin üzerine çıktığımdan dolay 1000-1500 TL arasında bir ücret televizyon almak için yeterli olduğunu düşündüm. İlk önce internette en çok bilinen tüm sitelere girdim 3 boyutlu olan Samsung marka televizyonları listeledim ve fiyatını düşükten pahalıya göre sıraladım. Eğer ki sizlerde elektronik ürün alırken bütçenize göre bir ürün almak istiyorsanız bu teknik oldukça işe yaramaktadır benden söylemesi.

Sonrasında tam istediğim özelliklerde olan Samsung 40F6470 modelini gördüm bütçemi 400 TL kadar aşsa da o televizyon tam olarak istediğim üründü. Ardından kız arkadaşıma sorarak o ürünü almak istediğimi ve onunda onayladığını görünce en ucuz fiyatı bulduğum kliksa.com’dan siparişi hemen geçtim. Genelde alışveriş sitelerinden aldığım ürünlerin kargoya verilmesinden dolayı iki gün içerisinde elimde oluyordu fakat ertesi gün ürün elime gelince mutluluğum bir kat daha arttı. Ürünü biraz önce deneme fırsatım oldu ve 3 boyutlu bir film keyfi yaptıktan sonra gerçekten doğru kararı verdiğimi bir kez daha kanıtlamış oldum. Hızlı ve sorunsuz ürünü teslim aldığımdan dolayı teknolojik ürünler alanında uygun fiyatları sayesinde kliksa.com’u tekrar tercih edeceğimde bir gerçek tabi.www.kliksa.comBir önceki yazımız olan OKUYARAK BAŞKA YAŞAMLARA YELKEN AÇIN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com