Ekmek Parası

Ukash Satış Siteleri

Bugün için internette en güvenli ödeme sistemi ukash kart sistemidir. İngiltere’de kullanılmaya başlanan ukash bozdurma    kısa sürede bütün dünyaya yayılmış ve artık kredi kartı ile yapılan ödemlerin yerini almıştır. Ülkemizde de ukashla alışveriş giderek yaygınlaşmakta ve çok sayıda ukash kart satışı yapan site açılmaktadır. Bu siteler vergi levhaları ve belli adresleri olan yasal sitelerdir. Ancak yasal olmayan şekilde çalışan siteler de mevcuttur ve bunların araştırmasını yapmadan siteden kart satın almamalısınız.
ucuz ukash  Kart satışı yapan siteye girerek ukash almak istediğinizi belirtiyorsunuz. Sitelerde 10-20-50-70-100-250 gibi limitlerle kartlar bulunmaktadır. Almak istediğiniz limitli kartın parasını sitenin banka hesap numarasına yatırıyorsunuz ve site size bu parayı kullanabileceğiniz 19 hanelik bir şifre veriyor.
Alışveriş yaptığınız sitede ödeme seçenekleri içinden ukashı seçiyor ve şifrelerinizi girerek ödemenizi yapıyorsunuz. ukash  tek kullanımlık bir karttır ve başka alışverişleriniz için yeni şifre almak zorundasınız. Ukash kartınızla ödeme yaparken sizin kimlik bilgileriniz ya da banka bilgileriniz sorulmuyor. Böylece bu bilgilerin çalınma riski de olmuyor.Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Yüz Germe Ankara başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com