Günlük

Uzun bir aradan sonra Merhaba Dünya!

Merhabalar,

Öncelikle çok başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden serhatatik.com isimli sitemin kapanmasının üzerinden çok uzun wholesale MLB jerseys bir zaman geçtiğini ve blog alemine bu Электродвигатель ara boyunca çok uzak kaldığımı belirtmek isterim. O yüzden cheap jerseys biraz amatörlük, biraz tökezleme olacaktır ama yine eski formuma döneceğime eminim. Ama şunu söylemek isterim ki bu yeni başlangıç; her seferinde yeniden başlıyorum deyip de hiç bişey yapılmayan yeni başlangıçlardan değil. Hayatımda yeni bir site ile, yeni bir iş ile, yeni düşünceler, yeni yaşam biçimi ile baştan sona yenilenen bir hayat benimkisi. Yükselerek devam eden mutluluk, başarı ve huzur tablom gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde artmaya devam etmekte.

Hayal ettiğim her şeyin yavaş yavaş gerçekleşmesi elbette güzel bir şey ama bu baş döndürmemeli insanda. Site tasarımlarım ve kendi blogum için makalelerimi hazırlıyorum. Bunların yanında sosyal medya ile ilgili olan sitem için yoğun çalışmalarım devam etmekte. Şu an Yurtiçi Kargo’da Kargo Operatörü olarak işçi statüsünde alın teri dökmekteyim. Hem üniversite masraflarımı hem de kişisel harcamalarımı For fazlasıyla karşıladığım işimden pek memnun olmasam da çalışabiliyor olabilmenin mutluluğu wholesale MLB jerseys ile ve ortamında güzelliği ile 5 aydır Çayyolu şubesinde görevimi sürdürmekteyim. K?sa Bu kadar yoğunluğa rağmen hala hayatta olabilmek ve her şeye zaman ayırabilmek çok güzel.

Yeni sitemde, cheap MLB jerseys yeni престол?в? yazılarımla merhaba diyorum. Yeni ve güzel olmasını dilediğim makalelerimle görüşmek üzere sağlıcakla kalın.Bir önceki yazımız olan Kısa Bir Mola.. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Powered by themekiller.com