Ekmek Parası

Vaillant Özel Kombi ve Klima Servisi

Vaillant ürünleriniz için servis hizmeti almak istediğinizde yetkili servislere ulaşmanın ne kadar zor ve ne kadar zahmetli olduğunu çok iyi biliyorum çünkü ben de bu markanın ürünlerini kullanıyorum ve şimdiye kadar ne zaman aradıysam her zaman yoğun olan bir firma ile karşılaştım. Bu yoğunluğa anlam verebiliyorum ancak müşteriye ayıracak vakit yoksa eğer buna önlem almaları gerektiğini düşünüyorum.

hyeWVYm

Yetkili servislerde ümidimi kestiğim bir gün arkadaşımın bana tavsiye ettiği Vaillant Özel Servis merkezi imdadıma koştu diyebilirim. Firmayı biraz inceledikten sora çağrı merkezlerine ulaştım ve sorunumu belirttim. Kısa sürede gelen ekipler, yine aynı şekilde kısa sürede soruna çözüm üretti ve çok uygun bir rakama hizmet sundular. Servis firmalarının işleyişi bu şekilde olmalıdır diye düşünüyorum ve bu sayede müşteri memnuniyetini de arttırmalılar diye düşünüyorum ancak herhangi bir çalışma ya da gösterilen bir çaba yok!

Özel Vaillant Servisi ekiplerinden hizmet almak için sizler de 444 1 494 numaralı telefonu kullanabilir ve yetkili servislere muhtaç kalmazsınız! Firmanın sunduğu hizmetler 1 yıl garantili olarak karşımıza çıkıyor ve bu garanti hizmetleri ile birlikte aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor.

Daha kaliteli ve daha uzun ömürlü ürün sahibi olmak için bana tavsiye edilen bu özel firmayı ben de siz değerli okurlarıma tavsiye ediyorum.Bir önceki yazımız olan Michael Kors Saatler Modasaat.com ile Tüm Türkiye'de. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply baroni Şubat 10, 2014 at 18:41

    E posta adresine mesaj attim cewap werirsen cok sevinirim!!

  • Leave a Reply

    Powered by themekiller.com