Pazaryerinde E-Ticaret

Pazarama’da E-Ticaret Yapmak

Yeni bir seri ile karşınızdayım. #nasılbirpazaryeri serisi ile Türkiye ve dünyadaki tüm pazaryerleri hakkında bilgi paylaşımı yapacağım. Çok yakında devreye bu paylaşımları reels olarak da çekmeye başlayacağım.

İlk olarak @pazaramaco ile başlıyoruz. Paylaşılan bilgiler haricinde farklı detaylar istiyorsanız mutlaka belirtin 🙂

Her pazaryerinin kendine ait bir müşteri potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Pazarama bu görüşümü en iyi kanıtlayan sitelerden birisi. Pazarama her ürünü satabileceğiniz pazaryerlerinden birisi. Aynı zamanda İş Bankası iştiraki olmasından kaynaklı olarak hem çalışanlarına aylık 2000TL pazarama puanı tanımlaması, hem de İş Bankası müşterilerine Pazarama’ya özel puan vermesi sebebiyle az ziyaretçisi olmasına rağmen çok yoğun bir alışveriş sirkülasyonu dönmesine sebep oluyor.

Son 3 aydaki istatistiklerine bakacak olursak çok hızlı bir yükseliş grafiği var. Yakında çok daha iyi seviyelere geleceğini düşünüyorum. Maksimum uygulamasından kopup mobilde özgürlüğünü ilan ettiğinde bu yükselişin çok daha hızlı olacağını düşünüyorum.

Entegrasyon yoğunluğuna da bakacak olursak hem şu anki, hem de gelecekteki fırsatları kaçırmamak için bir an önce dahil olmanız gereken bir pazaryeri olduğunu söyleyebilirim.

Son olarak komisyonlara bakalım:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu